چراغ گردانLED( چراغ خطر )

 

چراغ گردانLED( چراغ خطر )

گروه صنعتی ایپال تولید کننده چراغ های صنعتی LED بنا به اعلام نیاز بازار مصرف چراغ های گردان LED اقدام به طراحی و تولید این چراغ ها نمود . این چراغ های خطر LED بنا به نیازهای موجود در بازار مصرف و منطبق با شرایط بومی کشور عزیزمان تولید و به بازار ارائه شده است . پیش بینی محصولی چند منظوره و منعطف طبق خواست مشتریان گرامی از ویژگی های اصلی این چراغ می باشد . این چراغ با مصرف بسیار کم ( در حدود 1.23 وات ) و نوردهی فوق العاده بالا در میان همتایان خود در بازار بیرقیب می باشد . ویژگی هایی نظیر قابلیت کار با ولتاژ 12 ولت ، 24 ولت و یا 220 ولت ، امکان افزودن آژیر و نیز امکان افزودن مگنت این چراغ را نسبت به موارد مشابه متمایز ساخته است . طراحی منحصر به فرد این چراغ باعث شده تا بلافاصله جایگاه خود را در بازار مصرف بدست آورده و تولید کنندگان خودرو های سنگین نسبت به استفاده از این چراغ گردان LED در محصولات خود اقدام نمایند .

 

چراغ گردان

 

چراغ گردان LED تولیدی گروه صنعتی ایپال ، چراغی با کیفیت بالا و لحاظ ضرایب گوناگون ایمنی و دارای ضمانت نامه 24 ماهه می باشد. گروه صنعتی ایپال آمادگی خود را جهت انجام امور قطعه سازی روشنایی خودرو های سبک و سنگین در سایر مصارف نیز اعلام می دارد .

قاب خالی این چراغ نیز جهت استفاده همکاران گرامی قابل ارائه می باشد . جهت اطلاع از قیمت های فروش با گروه صنعتی ایپال در ارتباط باشید:

 

دفتر فروش

04135578133

پشتیبانی فنی

041333387-16

تلگرام

09353338716

 

ویدئو محصول

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *