فروش توربین بادی

فروش توربین بادی

همانطور که در بخش معرفی توربین های بادی ذکر شد ، توربین بادی یک مبدل انرژی است که انرژی موجود در باد را که به صورت مکانیکی است به صورت انرژی الکتریکی تبدیل می کند . این تبدیل انرژی میتواند بسته به نوع ژنراتور استفاده شده در توربین بادی به صورت مستقیم و یا متناوب تکفاز یا سه فاز باشد . نوع خروجی بسته به توان توربین بادی و محل کاربرد دارد .

 

همانند خروجی سیستم های خورشیدی که قبلا آورده شده ، از انرژی خروجی از توربین بادی نیز میتوان به صورت تزریق مستقیم به شبکه برق سراری و یا ذخیره در ذخیره ساز ها (باتری) جهت استفاده های زمانی و مکانی مختلف استفاده کرد . مدل اول را مدل متصل به شبکه یا (on gride) و مدل دوم را حالت جدا از شبکه یا ( off-grid) می نامند. حالت دیگر استفاده از خروجی توربین بادی نیز به صورت هایبرید یا ترکیبی می باشد که میتواند به صورت ترکیب دو تایی یا چند تایی با پنل خورشیدی ، موتور برق دیزلی ، برق شهری و …  مورد استفاده قرار گیرد که در این صورت بزرگترین حسن سیستم افزایش قابلیت اطمینان سیستم خواهد بود .

 

 

فروش توربین بادی
توربین بادی در ساحل

نکته مهم در استفاده از نیروگاه های بادی مطالعات پتانسیل سنجی باد در منطقه می باشد . چون ورودی سیستم باد می باشد میزان شدت و جهت باد موجود در منطقه میزان انرژی استحصالی را به ما نشان خواهد داد . همینطور این مقادیر می توانند توجیه پذیر بودن یا نبودن استفاده و هزینه جهت توربین بادی را می توانند به ما نشان بدهند .

 

نکته دیگر در مورد سیستم های بادی ( علی الخصوص مقیاس توان های بالا ) امکان احداث سازه با ارتفاع بالای 10 متر در محل است که مانعی در محیط اطراف در آن محل نباشد . درصورتی که این امر به هر دلیلی امکان پذیر نباشد عملا بهره برداری از این سیستم اقتصادی و به صرفه نخواهد بود .

 

گروه صنعتی ایپال با بهره گیری از تجربه چند ساله خود در زمینه انرژی  های تجدید پذیر ، امور مربوط به مشاوره ، طراحی و اجرای  سیستم های بادی  را در تبریز و شمال غرب کشور انجام میدهد . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان این گروه تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس :

041   333338716  – 17

تلگرام

09353338716

 

 

 

6 دیدگاه در “فروش توربین بادی

 1. با سلام و خسته باشید
  لطفا در صورت امکان مشخصات فنی و لیست قیمت توربین های بادی با توان حدوی 5 تا 100 کیلو وات را برای بنده ارسال نمایید.
  ضمنا خواهشمند است شرایط فروش را نیز اعلام فرمایید.
  با تشکر

 2. با سلام و خسته باشید
  لطفا در صورت امکان مشخصات فنی و لیست قیمت توربین های بادی با توان حدوی 5 تا 100 کیلو وات را برای بنده ارسال نمایید.
  ضمنا خواهشمند است شرایط فروش را نیز اعلام فرمایید.
  با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *